Akce

Naše skautské středisko je místem, kde se setkávají lidé všech věkových kategorií a společně prožíváme nezapomenutelné chvíle plné dobrodružství, učení se novým dovednostem a tvoření přátelství.

Sledujte naše webové stránky, abyste nezmeškali žádnou z našich skvělých událostí pro veřejnost. Těšíme se na setkání s vámi a na společně strávený čas!

Jetřáb v knihovně

U příležitosti skautského svátku svatého Jiří Vás chodovské skautské středisko Jestřáb srdečně zve do místní knihovny, kde pro Vás máme připravený program plný zábavy a poznávání.

Na akci „Jestřáb v knihovně“ se můžete těšit na poutavé přednášky o životě a díle Jaroslava Foglara, skautského vedoucího a oblíbeného spisovatele dětských knih.

Navíc na vás čekají stanoviště, kde si budete moci vyzkoušet různé skautské dovednosti.

Akce je určena pro chodovské školy i širokou veřejnost.

Přijďte s námi oslavit skautský svátek a získat nové zkušenosti!

Těšíme se na vás 24. 4. 2024

ZŠ od 9:00 do 14:00 / veřejnost od 15:00 do 18:00

Cesta časem

Připojte se k nám na jedinečnou výpravu do srdce skautské historie během prodlouženého velikonočního víkendu! Naše cesta nás zavede na první Svojsíkovo tábořiště, kde strávíme celý den objevováním míst, kde zakladatelé našeho hnutí položili základy skautských tradic. Budeme se toulat stezkami, po kterých kdysi kráčeli naši skautští předchůdci, a necháme se inspirovat duchem dobrodružství, který zde dýchá každým krokem. Druhý den výpravy nás čeká výlet do Sluneční zátoky, oblíbeného tábořiště oddílů vedených legendárním Jestřábem, Jaroslavem Foglarem, jehož skautské dědictví je naším neocenitelným pokladem.

Lampionový průvod

Přijďte s námi již po 31 rozsvítit město Chodov.

Tradiční lampionový průvod u příležitosti zaločení samostatného Českoslovesnka začíná v sobotu 28. 10. 2023 v 18:00 u III. ZŠ.

Lampiony sebou 🙂